נשים רבות סובלות מזיהומים או דלקת בנרתיק, אשר גורמים להופעת תסמינים לא נעימים ומבוכה רבה. זיהומים בנרתיק הם תופעה שכיחה ומהווים מטרד, יש להם השפעה משמעותית על איכות החיים של נשים בכל הגילאים. בתקופת הקורונה, נשים לא ממהרות לפנות לרופא הנשים עם תלונות, בכדי להימנע משהות במרפאות. זה בדיוק הזמן להכיר את הבדיקה הביתית האמינה של VS-sense שתחסוך לכן את ההתלבטות.

סובלת מגרד והפרשות מהנרתיק? לא בטוח שזו פטריה

במקרים רבים, נשים אשר סובלות מתסמינים ואי נוחות בנרתיק נוטות לאבחן את עצמן ורוכשות טיפול ללא מרשם לפטריה וגינלית. חשוב שתדעי, שעל אף שפטריה בנרתיק הינה תופעה נפוצה ומוכרת, פעמים רבות מדובר בזיהום מסוג אחר לחלוטין. במידה ובחרת להשתמש בטיפול אנטי פטרייתי ומדובר בדלקת בנרתיק שמקורה בזיהום חיידקי או טפילי, הטיפול שרכשת, לא רק שיהיה חסר תועלת, את גם חשופה להחמרה של הדלקת ולסיבוכים. הצעד הראשון אם כך, הוא בזיהוי מקור הזיהום.

בדיקה ביתית תחסוך לך את ההתלבטות

מאז הופיע נגיף הקורונה COVID-19, רבות מאתנו הסובלות מאי נוחות בנרתיק, מתלבטות האם לגשת למרפאת הנשים, או לחילופין למצוא פתרונות באופן עצמאי. הבעיה באבחון עצמי היא שהוא עלול להיות שגוי. לכל סוג של זיהום או דלקת בנרתיק, יש תסמינים אופייניים, אך הם עשויים להשתנות מעט בין אישה לאישה ולעיתים אין תסמינים כלל. כמו כן, קיימים מצבים בהם ישנו זיהום משולב ועל כן קושי בזיהוי. על מנת לשמור על הבריאות שלנו ולהימנע מהחמרה של דלקות בנרתיק כתוצאה מאי טיפול או מטיפול שאינו מתאים, ישנה דרך נהדרת שתחסוך לכן את ההתלבטות. באמצעות בדיקה ביתית פשוטה ואמינה, תוכלי לגלות מה הסבירות שאת סובלת מדלקת או זיהום המחייב טיפול במרשם, כך שתדעי האם עליך לגשת לרופא הנשים. חשוב לא להתעלם ולבדוק.

אל תקחי סיכון – עשי בדיקה ביתית

היום יותר מתמיד, חשוב שנשים יכירו את הבדיקה הביתית לאבחון עצמי VS-sense. אם גם את משתדלת להימנע מביקור במרפאות או בקופות החולים שלא לצורך בתקופת הקורונה, חשוב שתשמרי על עצמך ולא תזניחי את הבריאות הנשית שלך. במידה ואת סובלת מתסמינים כלשהם ולא בטוחה במה מדובר, תוכלי לבצע בדיקה פשוטה בבית בקלות רבה. בדיקה ידידותית ואמינה, שתיתן לך תוצאה בתוך 10 שניות בלבד. לא מדובר בבדיקה חדשה, היא נמכרת במדינות רבות ומשתמשות בה מיליוני נשים בכל העולם.

איך עובדת הבדיקה?

בדיקת VS-sense מכילה שני מטושים לשתי בדיקות נפרדות ומגיעה עם עלון הסבר על אופן השימוש במוצר. בדיקה זו מודדת את רמת ה-PH בנרתיק ואופי ההפרשה, על מנת לאבחן את מקור הזיהום. בדומה לבדיקות הריון שנמכרות בבתי המרקחת, גם בדיקה זו הינה קלה  לשימוש ונחשבת לאחת הבדיקות המדויקות ביותר לאבחון מהיר.

תוצאות ברמת דיוק של מעל 90%

קצה המטוש הינו צהוב, אם לאחר 10 שניות הוא שינה את צבעו לכחול או ירוק, המשמעות היא שככל הנראה יש לך זיהום חיידקי או טפילי. במקרה כזה, עליך לגשת לרופא הנשים להמשך ייעוץ וקבלת טיפול אנטיביוטי במרשם. אם המטוש לא שינה את צבעו ונשאר צהוב, התסמינים מהם את סובלת, ככל הנראה מקורם בפטריה בנרתיק ואת יכולה לרכוש טיפול ללא מרשם בבית המרקחת. במקרה שהמצב חמור מאוד, או אם הינך בהריון, מומלץ להתייעץ ישירות עם הרופא המטפל. לאחר סיום הטיפול הרפואי, תוכלי להשתמש בבדיקה השניה הנמצאת בערכה בכדי לבדוק האם המצב חזר להיות תקין, כך תוכלי להיות רגועה.

היכן ניתן להשיג את בדיקת VS-sense?

את ערכת הבדיקה הביתית, תוכלי להזמין אונליין אצלנו באתר ולקבל אותה עם שליח עד הבית או לרכוש אותה בבתי המרקחת של רשת BE ובתי מרחקת פרטיים נבחרים.