דלקת בפות

סובלת מאי נוחות, גרד והפרשות? את לא לבד!

מדובר על אחת התופעות הנפוצות ביותר בקרב נשים בכל הגילאים. בכל שנה מיליוני נשים ברחבי העולם סובלות מזיהומים חוזרים בנרתיק, תופעה שפוגעת באיכות החיים. נשים שסובלות מאי נוחות באזור האינטימי, פעמים רבות מעדיפות לא לדבר על זה בגלל תחושת מבוכה או בושה. אם גם את סובלת מגרד, הפרשות מרובות וריח לא נעים, את לא לבד. חשוב שתקבלי אבחון וטיפול מתאים לצורך שמירה על הבריאות האינטימית שלך.

מה גורם לתסמינים להופיע?

בנרתיק האישה יש אוכלוסיית חיידקים ידידותיים טבעית ורצויה. שינויים ברמת החומציות (ph) בנרתיק משפיעים בצורה ישירה על הרכב וכמות החיידקים בנרתיק, דבר שמשפיע על התרבות ושגשוג חיידקים לא רצויים, פטריות או טפילים אשר גורמים לדלקות ולתסמינים שונים. לעתים יש שילוב בין זיהום חיידקי לפטרייה ועל כן יש צורך בטיפול משולב.

האם יש לך השפעה?

הרגלים מסוימים יכולים להשפיע על הפרת האיזון התקין, כמו- ניגוב בכיוון הלא נכון לאחר עשיית צרכים, שימוש בסבונים, תחתוניות ומוצרי היגיינה נשית סינטטיים או מבושמים, סוג הבד של התחתונים, שימוש באנטיביוטיקה, שינויים בתזונה והרגלים הקשורים ביחסי מין.

למה חשוב לאבחן נכון את מקור הבעיה?

חשיבות של אבחון נכון היא הכרחית על מנת להתאים את הטיפול המדויק עבורך. מכיוון שתופעה זו היא נפוצה ביותר ואצל נשים רבות חוזרת על עצמה שוב ושוב, חשוב לזהות את מקור הזיהום, כך שתוכלי לקבל את הטיפול המתאים ביותר ולשפר את איכות חייך.

מה אפשר לעשות?

ראשית, יש לאבחן מהו מקור הזיהום. היום יש דרך קלה ונוחה – ערכת בדיקה ביתית לדלקת בנרתיק עם תוצאות ברמת דיוק של מעל 90%. אם התוצאה תהיה חיובית, תדעי שעליך לגשת לרופא הנשים. פעמים רבות, נשים אשר סובלות מתופעות של אי נוחות, חושבות שמדובר בפטרייה ואגינלית ורוכשות טיפול ללא מרשם בבית המרקחת ובמצבים בהם הבעיה לא זוהתה נכון, הבעיה נשארת ולעתים אף מחמירה.

היכן ניתן להשיג את הבדיקה הביתית?

את בדיקת VS-sense תוכלי לרכוש ממש כאן באתר. הרכישה מאובטחת והמוצר ישלח אליך עם שליח עד הבית. כל ערכת VS-sense כוללת בתוכה שתי בדיקות נפרדות לנוחיותך. בדיקה פשוטה, נוחה, עם תוצאות ברמת דיוק גבוהה של מעל 90%, תוך פחות מ-10 שניות. אם התוצאה חיובית, יש לגשת לרופא לאבחון וקבלת טיפול. כל ערכה מכילה שתי בדיקות, את הבדיקה השניה רצוי לבצע לאחר סיום הטיפול האנטיביוטי וכך לוודא שהטיפול היה יעיל.